Keçiören Nakliyat Hakkımızda

Keçiören Nakliyat

Keçiören Nakliyat Ankara olarak sizlerden aldığımız güç ve destekle temizliği ve dürüstlüğü kendimize ilke edindik. Firmamız kargo sektörünün gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak bu alanda yetişmiş uzman kadro açığını göz önüne alarak; hızla gelişen kargo sektörüne konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip uzman personelle çalışmaktayız.

Mümkün olan en üst seviyede hızla hizmet vermek. Biz Keçiören Nakliyat Ankara olarak inanıyoruz ki geleceğin Avrupa'ya entegre olmuş Türkiye’sinde lojistik hizmetleri, firmalar için kilit önem arz edecektir. Bu bağlamda Keçiören Nakliyat Ankara , lojistik hizmetlerini en üst seviyede verecek, yurt içi ve yurt dışı taşımalarında birinci sınıf servis sunacak, Türkiye ve tüm Avrupa’da kara ve konteynır taşımacılığında en başarılı lojistik firması olacaktır.

Müşterimiz ile Keçiören Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Keçiören Nakliyat'ın bir formen'inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Keçiören Nakliyat bunuda düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Keçiören Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır. Keçiören evden eve nakliyat da profosyonel bir yapılanma içerisinde olan firmamızda hep sizlere daha saglıklı ve iyi hizmet vermek için yanıbaşınızdayız.

Sizin güvenceniz, Bizim Referansımızdır!

Hızlı İletişim Hemen bize ulaşın!

Adres:Fatih cad. Demirkapı Durağı Cuma sk. No:4/D Keçiören / ANKARA
Telefon: 0(312) 381 0808
Faks: 0(312) 356 8686
Gsm: 0(537) 955 4742
E-mail: info@keciorennakliyat.biz.tr