Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent Nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat firması taşımacılık hizmetini yeniden yapılandırmış ve yaptığı işi profesyonel anlamda yaparak tüm müşterilerden yaptığı her işin sonunda teşekkür mesjları alarak günden güne referans ağını genişletmiş profesyonel bir nakliye acentesidir. Sizlere Avrupa standartlarında kullandığımız profesyonel ambalaj malzemesi ve deneyimli eleman kontenjanımız ile güvenilir,uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hizmet kapsamında yaptığımız profesyonel işler; ofis büro nakliyesi, evden eve nakliyat, fuar taşımacılık, kargo parça eşya sevkiyatı, eşya depolama (akıllı depo), gümrükleme, paketleme ve asansörlü taşımacılık gibi alanlarda nakliyat hizmeti vermekteyiz. Günden güne hizmet alanlarımızda yaptığımız profesyonel değişikler Batıkent evden eve nakliye şirketi olarak Batıkent’te kısa bir zaman içerisinde herkes tarafından tercih edilen ve ilk akla gelen isimlerden olmayı başaran firmamız anılarınızı taşıdığının bilincinde ve buna göre hareket etmektedir.

Batıkent Nakliyat

Batıkent Asansörlü Nakliyat

Ankara Nakliyat ile taşınmak istiyorsanız iletişime geçtiğiniz firmadan mutlaka uzman incelemesinin yapılması isteyiniz. Ankara'nın neresinde olursanız olun ücretsiz olarak hem eski hem de yeni evinizde inceleme yapmaktayız. Böylelikle Asansörlü Nakliyat yapılırken ya da nakliyat günü asansör kurulmuyor vb. gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Asansörle nakliye; organize bir iştir. Evinize Gelecek olan Ekspertiz ekibi nakliye hizmetinin başından sonuna kadar yönetecek kişilerdir. Batıkent Asansörlü Nakliyat eşyaya en güvenli şekilde taşımacılık sistemi olmakla beraber normal taşımaya göre biraz daha yüksek ücretlerle yapılagelmektedir. Ama Batıkent Nakliyat bu alışkanlığı da kırıyor! Neredeyse Toplamalı taşımayla aynı fiyata asansörlerimizle sizi yeni evinize taşıyoruz!

Kalite standartları gereği ve lüks taşımacılığın önde gelen nakliye çözüm ortaklığı olarak uygun fiyatlar ile asansörlü evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Güvenli ve hızlı taşımacılığın tek adresi olan evden eve nakliyat Batıkent 14 ve 16 kata kadar çıkabilen asansörlerimiz ile hizmetinizde olacaktır

Sizin güvenceniz, Bizim Referansımızdır!

Hızlı İletişim Hemen bize ulaşın!

Adres:Fatih cad. Demirkapı Durağı Cuma sk. No:4/D Keçiören / ANKARA
Telefon: 0(312) 381 0808
Faks: 0(312) 356 8686
Gsm: 0(537) 955 4742
E-mail: info@keciorennakliyat.biz.tr