Keçiören Nakliyat Araçlarımız

Ankara Nakliyat Ankara Nakliyat Ankara Nakliyat

Araçlarımızın kasaları evden eve nakliyata en uygun şekilde tasarlanmıştır. Araçlarımızın periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve her zaman temiz tutulmaktadır. Araçlarımızın kasaları sürekli temiz tutulmakta, şoförlerimiz taşıma öncesi ve sonrası temizlik işlemlerini itina ile yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri için 1+1 evden tripleks villara kadar kolayca nakil işlemini gerçekleştirebilecek araçlarımız mevcuttur.

Büyük araçlarımız 8 mt kasaya sahiptir. Ayrıca şehiriçi trafik de kolayca hareket imkanı sağlayan kamyonetlerimizde kasa yapısı olarak oldukça geniş hacme sahiptir ve gerektiğinde büyük araçların girmesi yasak olan cadde ve sokaklarda rahatlıkla taşıma gerçekleştirebilirler. Evden eve nakliyat sırasında yapılıcak olan işlemler tecrübe, titizlik, dikkat ve profosyonellik gerektirir. Biz bu konuda sizin için en önde gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Araçlarımız ev eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmislerdir. Araç kasaları kapalı çelik kasadır. Büyük Kamyonlarımızın hacmi 40 metreküptür. Bu da 3 oda 1 salon eşyanın rahat bir şekilde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri sunta ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler.

Sizin güvenceniz, Bizim Referansımızdır!

Hızlı İletişim Hemen bize ulaşın!

Adres:Fatih cad. Demirkapı Durağı Cuma sk. No:4/D Keçiören / ANKARA
Telefon: 0(312) 381 0808
Faks: 0(312) 356 8686
Gsm: 0(537) 955 4742
E-mail: info@keciorennakliyat.biz.tr